Ettevõttest

Paulmann-Gaisma OÜ on Saksamaa firma Paulmann Licht GmbH grupi tütarettevõte, mis tegutseb Balti riikide valgustite turul alates 1995.aastast.
Pakume oma toodete ostjatele laias valikus esmaklassilise kvaliteediga ja nüüdisaegse disainilahendustega valgustustehnika tooteid ning säästuvalgusteid - korterite, eramute, aedade, kontorite, kaupluste, kohvikute, restoranide, näitusesaalide jm.jaoks.
Kõikidel ostjatel on võimalik tutvuda meie tootekataloogidega või külastada meie jaekauplust „Paulmann Gaisma ” (Riias, Ģertrūdes 53) ja Riias, ostukeskuses „Spice Home” asuvat kauplust "Paulmann".
Pakume oma ostjatele võimalust soetada meie tooteid ka internetikauplusest, selleks võib meie toodanguga ja selle müügitingimustega tutvuda käesoleval interneti koduleheküljel.

Meie ettevõtte töötajad aitavad Teil välja valida Teie vajadustele vastava valgustustehnika, andes Teile ühtlasi vajaliku informatsiooni ostetud toodete õigeks ja turvaliseks paigaldamiseks.
Me anname endale aru, et meie ostjate soovid ja võimalused võivad olla vägagi erinevad, seepärast pakume oma laia tootevalikut konkuretsivõimeliste hindadega.

Meie Saksamaal asuva emaettevõtte disainerid tegutsevad pidevalt uute valgustite konstruktsioonide väljatöötamisega, mille märksõnadeks oleksid praktilisus ja maitsekus. Igal aastal täieneb meie tootevalik sadade uute toodetega.

Oleme veendunud, et meie toodete ostjad jäävad soetatud kaupade kvaliteediga igati rahule.
Meie koostööpartneritele ei avane mitte ainult võimalus esmaklassilise kvaliteediga kaupade soetamiseks, vaid nad leiavad endile ka Paulmann Gaisma OÜ näol asjatundliku ja usaldusväärse koostööpartneri pikaajaliseks koostööks.
Me müüme oma koostööpartneritele mitte ainult mingit kaupa, vaid ka konkreetse kaubagrupi müügikontseptsiooni, mis võimaldab meie koostööparneritel aktiivselt tegutseda „Paulmann” poolt pakutavate kaupade müümisel ning tagada häid müügitulemusi.
Paulmann-Gaisma OÜ ütleb oma kaupade ostjatele: „ Valgust pole vaja säästa, säästa tuleb elektrienergiat„.